Shes dritare dhe kulmin e shpis

1 500 EUR

Shitet nga: Flamur 28 Korr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten urgjent 8 dritare te plastikes kulmi i shpis me izolim, dy par kauqa, kuzhina, 3 dyer tr dhomave te fjetjes per me shume informata na kontaktoni
Flamur
04417046
Leaflet
Në fillim