Dyer te Brendshme me Porosi

180 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: GER TORE Sot 20:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Punojme te gjitha llojet e Dyerve te Brendshme sipas porosis
Materiali MDF (mediapan) i ngjyrosin
Bravat dhe Bagllamet te HAFELEE Germany

N.T.P GER TORE
Fushe Kosove Rr "e Pejes" Nr 129 (Bresje pran Shkolles Teknike)
+37744897224
+38649579511
gertore1@gmail.com
web: https://www.facebook.com/pages/GER-TORE/1434979123426462
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GER TORE
Dyer te Brendshme ,Dyer Automatike per Garazha ,Dyer te Blinduara ,Dyer dhe Dritare te Plastikes ,Roleta te Plastikes dheAluminit ,Gilindera te Aluminit ,Laminat N.T.P GER TORE Fushe Kosove (Bresje pran Shkolles Teknike) +38344897224 +38349579511 gertore1@gmail.com web: https://www.facebook.com/pages/GER-TORE/1434979123426462
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Fushe Kosove Rr e Pejes 129 Tregoje në hartë
+38344897224
https://www.facebook.com/pages/GER-TORE/1434979123426462?ref=hl
Leaflet
GER TORE
Dyer Automatike per Garazha 0 EUR
Roleta ALdhe PVC 26 EUR
Dyer te Brendshme 98 EUR
Dyer dhe Dritare PVC 82 EUR
Në fillim