DYER HARMONIK

Shitet nga: Lulzim Sot 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI ESHTE I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001, KEMI VETEM NGJYR TE BARDH.GJATSIA ME E MADHE E PROFILIT ESHTE 230 CENTIMETRA.DYERT HARMONIK JANE TE PERSHTATSHME PER NDARJE TE NJERES PJES TE SHTEPIS /SEPERIM/P.SH NDARJA E SALLONIT NGA KUZHINA MBYLLJA E SHPAJZIT NDONJE PJESE KU NUK DESHIRONI TE SHIHEN GJERAT E STREHUARA. KETO DYER NUK KAN PRAG FABRIKISHT.
AFATI I PUNIMIT TE DYERVE ESHTE 5 PESE DITE NGA DITA E POROSISE.
PUNOJM NE TERE TERITORIN E KOSOVES.
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DITE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim