Extra Dyer te Bardha Viber+38345911606

Shitet nga: Dyer dhome Sot 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punojm,Dyer per krejt shtepin me te gjitha permasat qe ju duhen gjitha ngjyrat dyer te dhomave,dyer me xhom,dyer per hymje,dritare
+38345-911-606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim