LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

Shitet nga: Lulzim Sot 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE DY GOMA I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001.
DRITARJA 80X140 KUSHTON VETEM 70 EURO DERA BALLKONIT 80X200 KUSHTON VETEM 100 EURO DERA E BANJOS 80X200 110 EURO,DRITARJA E BANJOS 60X60 50 EURO,DERA E HYRJES 100X200 VETEM 200 EURO,DERA E HYRJES 140X210 300EURO ETJ,ETJ,ETJ,
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DIT 52/365
OFERT EKSKLUZIVE
JU OFROJM DRITARE 80X140 NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME DY GUMA ME KIPER POR PA MONTIM VETEM 60 EURO,DRITARE TE BANJOS 60X60 PA MONTIM ME KIPER VETEM 40 EURO DHE DERE TE BANJOS 80X190 PA MONTIM
90 EURO..
KY PROFIL PER SHKAK KOSTOS SE ULTE ESHTE I PERSHTATSHEM PER PUNTORI,SHTALLA OBJEKTE NDIMSE DHE VENDE KU NUK NEVOJITET PROFILI I SHTRENJT,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim