RROLO PERDE

Shitet nga: Lulzim Sot 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET.
POR NQOFSE IMATIM TRANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHER QMIMI ESHTE 13 EURO PER METER KATROR.
KETO PERDE JANE TE PERSHTATSHME PER SHTEPIA, LOKALE AFARISTE,ORDINANCA SALONE DARSMASH,SHTEPIA PUSHIMI RESTORANE ,SALLA TE KONFERENCAVE DHE ZYRE.
KEMI ZGJEDHJE TE NGJYRAVE DHE MATERJALEVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN, KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DIT.,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim