XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

Shitet nga: Lulzim Sot 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE TE CAKTUARA SIPAS KERKESES SE KLIENTIT.
KY SISTEM ESHTE I PERSHTATSHEM SEPSE MBRON PREJ ERAVE SHIUT BORES,FTOFTIT DHE ZHURMES NGA AMBIENTI I JASHTEM.
KY SITEM ESHTE FLEKSIBIL SEPSE XHAMAT MUND TE QELEN DHE TE PALOHEN NE NJE KAND DUKE E SJELL AMBIENTIN NE GJENDJEN E MAPARSHME
KETA XHAMA SHITEN ME METER KATROR
ORARI I PUNES 8 GJER 22 7 DITE NE JAVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KENAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
NJEKOHSISHT JU INFORMOJM SE MBYLLIM
BALLKONAT NE MENYR KLASIKE I PUNOJM ME PLASTIK DHE ALUMIN
DYERT DHE DRITARET E BALLKONAVE MUNDEM ME I BA ME SISTEM LEVIZES/SHIBER/
VREJTJE,KETA XHAMA NUK E MBYLLIN HERMETIKISHT HAPSIREN ANDAJ MUNDEN ME LSHU SHIUN 2 DERI 5 PERQIND GJAT SHTRENGATAVE VETEM NE AEROPLANA DHE NENDETSE MUNDET ME U MBYLL HERMETIKISHT HAPSIRA ANDAJ REKLAMIMET PER KET QESHTJE NUK I PRANOJM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim