Dera e hyrjes e blinduar 150x205

Shitet nga: Shiten Sot 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet Dera e blindume e re me dimenzione 150x205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim