Dera per shtepi banesa

Shitet nga: nexhat 10 Tet 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera 100 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim