dyer dhe dritare 045823581

Shitet nga: lon 10 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim