DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

Shitet nga: Lulzim Dje 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/ I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001 KA TRASHSIN 86 mm TRI GOMA 7 FUSHA TERMIKE,ESHTE NGA PROFILAT
ME KUALITET TE MIR NE TREGUN E KOSOVES.
TANI DO TU JAPIM QMIMET PER DYER DHE DRITARE
DRITARJA 80X140 90 EURO
DRITARJA100X140 120 EURO
DRITARJA 140X140 190 EURO
DRITARJA 160X140 200 EURO
DRITARJA 180 X140 220 EURO
DERA 80X200 130 EURO
DERA 140X 210 260 EURO
DERA E BANJOS 80X200 130 EURO
DERA HYRJES 140X210 350 EURO
DERA HYRJES 100X210 250 EURO
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DIT 52/365
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI.
I FTOJM NDERMARSIT TANE NE PERENDIM PER BASHKPUNIM NE MUNDE TJU PREGADISIM DYERT DHE DRITARET GJERSA TRANSPORTIN E PAGUANI JU.MUND TJU GJEJME TRANSPORTUES PER ZVICER DHE AUSTRI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim