Dyer per Garazha

0 EUR

Shitet nga: MEJDI AHMETI 25 Maj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes dyert e Garazhes thuajse 6 muaj te perdorura dhe jane te reja siq dhe mund te shihen ne foto..Arsya pse po i hek keto dyer eshte sespe me duhet per shkak hapsires te mbylli hymjen e garazhes dhe me duhen dimensione tjera te dyerve.

Dyert kane keto dimensione : gjatesia 3metra dhe Lartesia 2,10 Metra.

Cmimi sipas marreveshjes
Verejtje : Ju lutem qe te gjithe te interesuarit mund te me kontaktojn ne telefon ne nr 044290622 si dhe viber +37744290622 prej ores 09:00 deri oren 19:00 per cdo dite.

Mejdi Ahmeti - Gjilan
MEJDI AHMETI
044290622
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione