dyer te brendeshme +38345823581

Shitet nga: lon 13 Tet 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer 70-120 euro 045823581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim