Dyer të Brendshme

55 EUR

Shitet nga: Agim 10 Tet 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten dyer te brendshme te dhomave me dimensione 2m gjatësi, dhe 90cm gjërsi. gjersia e ramit 16cm.Dyert janë te perdorura vetem një vitë dhe janë në gjendje shum te mirë.Janë te ndertuara nga mediapami gjerman.Te interesuarit mund të më kontaktojnë në këtë numër telefoni:044290821. Çmimi për një derë është 55 EURO.
Leaflet
Në fillim