Dyer te Dhomave

0 EUR

Shitet nga: driton 12 Sht 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Dyrt jane nga Sllovenia dhe jane te perdorura
Dyert jane :12 copa
Dimenzionet korniza jane 28 cm
3 copa jane 80 cm Krahu deres
9 copa jane 90 cm
7 copa jane krahu i djathte
5 copa jane te krahut te majte
komplet 100 euro 12 copa
Leaflet
Në fillim