PERDE TRAK

Shitet nga: Lulzim Dje 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PERDE TRAK ME QMIM 7 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET/PA MONTIM/ DHE 9M NQOFSE NE I MATIM TRANSPORTOJM DHE I MONTOJM.
PERDET TRAK JANE TE PERSHTATSHME PER SHTEPIA ,ZYRE,ORDINANCA SHTEPIA PUSHIMI,SALONE TE DARSMAVE,LOKALE HOTELIERE DHE QFARDO HAPSIRE AFARISTE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
ORARI I PUNES GJDO DITE 7 GJER 23 52/365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim