ROLETA TE JASHTME ME KUTI MBRENDA DHOMES

Shitet nga: Lulzim Dje 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME KUTI MBRENDA DHOMES OBJEKTIT.,KETO ROLETA JANE SPECIFIKE SEPSE NUK SHIHET KUTIJA KU PSHTILLEN FLETET SEPSE GJINDET NE ANEN E BRENDSHME TE DRITARES NE ANEN E SIPRME TE DERES APO DRITARES.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME
PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TANE.
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DITE 52/364
NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE DYER DHE DRITARE NGA PLASTIKA NGA PROFILI TROPLAST DHE SPEKTRUM ME ROLETA TE JASHTME ME KUTI BRENDA DHOMES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim