ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lulzim Sot 13:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA.FLETETE E PLASTIKES JANE NGA SLLOVAKIA PLASTIKA ESHTE E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001 DHE KUALITETI ESHTE I BE.KEMI VETEM NGJYR TE BARDH.
AFATI I MONTIMIT ESHTE 6 DITE MAKSIMUMI NGA DITA EMATJES.
ME POSHTE PO JU JAPIM QMIMET E ROLETAVE PER DRITARE DHE DYER
DRITARJA 80X140 30 EURO
DERA 80X200 50 EURO
DRITARJA 140X140 60 EURO
DERA 140X200 80 EURO
DRITARJA 160X140 70 EURO
ETJ,ETJ,ETJ.
GARANCION JAPIM NJE VIT PER GJDO PRISHJE.
PLASTIKA SI MATERJAL ESHTE IZOLATOR I SHKELQYSHEM SIKURSE VERES ASHTU EDHE DIMRIT.
MEKANIZMI ESHTE I NJEJT SIKURSE TE ROLETAT E ALUMINIT.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
Lulzim
  Online
044148991
Leaflet
RROLO PERDE 10 EUR
ROLETA VENECIANE 7 EUR
PERDE ZEBRA 17 EUR
LIR E MIRE ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR -
Në fillim