XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lulzim Sot 14:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
DIMRI PO VJEN MBROHUNI NGA BORA E PADESHIRUAR DHE FTOFTI.
JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE TE CAKTUARA SIPAS KERKESES SE KLIENTIT.
KY SISTEM ESHTE I PERSHTATSHEM SEPSE MBRON PREJ ERAVE SHIUT BORES,FTOFTIT DHE ZHURMES NGA AMBIENTI I JASHTEM.
KY SITEM ESHTE FLEKSIBIL SEPSE XHAMAT MUND TE QELEN DHE TE PALOHEN NE NJE KAND DUKE E SJELL AMBIENTIN NE GJENDJEN E MAPARSHME
KETA XHAMA SHITEN ME METER KATROR
ORARI I PUNES 8 GJER 22 7 DITE NE JAVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KENAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
XHAMAT LEVIZES JANE TE PERSHTATSHEM PER LOKALE HOTELIERE, PER MBROJTJEN E OBJEKTIT TUAJ GJAT 4 STINVE TE VITIT NGA VEPRIMET E AMBIENTIT TE JASHTEM.
VREJTJE,KETA XHAMA NUK E MBYLLIN HERMETIKISHT HAPSIREN ANDAJ MUNDEN ME LSHU SHIUN 2 DERI 5 PERQIND GJAT SHTRENGATAVE VETEM NE AEROPLANA DHE NENDETSE MUNDET ME U MBYLL HERMETIKISHT HAPSIRA ANDAJ REKLAMIMET PER KET QESHTJE NUK I PRANOJM.
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN MOS HEZITONI NA FTONI.
Leaflet
Në fillim