ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA

Shitet nga: Lulzim Sot 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Kaçanik
Pajisje
Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA.FLETETE E PLASTIKES JANE NGA SLLOVAKIA PLASTIKA ESHTE E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001 DHE KUALITETI ESHTE I BE.KEMI VETEM NGJYR TE BARDH.
AFATI I MONTIMIT ESHTE 6 DITE MAKSIMUMI NGA DITA EMATJES.
ME POSHTE PO JU JAPIM QMIMET E ROLETAVE PER DRITARE DHE DYER
DRITARJA 80X140 30 EURO
DERA 80X200 50 EURO
DRITARJA 140X140 60 EURO
DERA 140X200 80 EURO
DRITARJA 160X140 70 EURO
ETJ,ETJ,ETJ.
GARANCION JAPIM NJE VIT PER GJDO PRISHJE.
PLASTIKA SI MATERJAL ESHTE IZOLATOR I SHKELQYSHEM SIKURSE VERES ASHTU EDHE DIMRIT.
MEKANIZMI ESHTE I NJEJT SIKURSE TE ROLETAT E ALUMINIT.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
Leaflet
Në fillim