1 der e hyrjes dhe 6 dritare 70 e te gjitha

70 EUR

Shitet nga: Mirsad Sot 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten 1 der e hyrjes 145 ×204 dhe 6 dritare standart 80× 140 nr viber +38349334947
Leaflet
Në fillim