ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR/DIGITRON/

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lulzim Sot 14:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR.MOTORI INSTALOHET NE ROLETA TE JASHTME ME KUTI JASHTE DRITARES DHE NE ROLETA TE JASHTME ME KUTI MBRENDA DHOMES,..MOTORI MUNDET ME QU DHE ME LSHU ROLETEN DERI NE 7 METRA KATROR DHE ESHTE ME DIGITRON.
GARANCION PER MOTOR DHE FUNKSIONIM TE ROLETES JAPIM 2 VITE.
POROSITNI DISHKA ELITARE SI NE PERENDIM.
DIASPOR NE RETH 80 PERQIND TE POROSIVE I KRYEJM PER DIASPOREN DHE GJITHMON JANE NDARE TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI,
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DITE..
Leaflet
PERDE TRAK 7 EUR
XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK -
PERDE TRAK 7 EUR
PERDE TRAK 7 EUR
Në fillim