ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

Shitet nga: Lulzim Sot 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Pejë
Pajisje
Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE TE MBUSHURA ME IZOLATOR BOSHTI ESHTE METALIK LLAGERAT JAN METALIK KUTIJA KU PSHTJELLEN FLETAT ESHTE NGA LLAMARINA E ALUMINIT KAN SEPERATOR. KLIENT TE NDERUAR NE EKSPORTOJM ROLETA NE TRI SHTETE PERENDIMORE NE ZVICER AUSTRI DHE HOLAND
NQOFSE I POROSITNI TEK NE ROLETAT JU DO TI MERNI ME TE NJEJTIN KUALITET SIKURSE ROLETAT TE CILAT EKSPORTOHEN NE KETO TRI SHTETE. ME INSTALIMIN E KETYRE ROLETAVE SHTEPIA VERES ESHTE ME E FLLADITSHME PER 20 perqinnd GJERSA DIMRIT SHTEPIA ESHTE ME E IZOLUAR DHE ESHTE ME E NXETE 15 DERI 18 perqind,NJEKOHSISHT KETO ROLETA JU MBROJN NGA ZHURMA NGA AMBIENTI I JASHTEM DERI NE 10 DECIBEL.
DIASPOR NE RETH 80 PERQIND TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOREN NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
ORARI I PUNES 7 DERI 23 GJDO DIT 52/365
KEMI EDHE MUNDSIN ME I INSTALU ROLETAVE MOTORA ME DIRIGJIM MOTORI PAGUHET EXTRA.
Leaflet
Në fillim