RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

Shitet nga: Lulzim Sot 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt dhe te tjera.Keto rrjeta jane levizse kornizen e kan nga alumini gjersa rrjeta eshte speciale dhe elastike.kemi rrjeta me kornize ngjyr te bardh 30 euro metra katror dhe ngjyr kafe 35 dhe antrcit 35 euro metra katror..Keto rrjeta jane shume efikase sidomos ndaj mickojave te cilat dine tju bezdisin gati ne kater stinet e vitit.
POROSITNI DISHKA ELITARE DHE EFIKASE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.
ORARI I PUNES 8-11 GJDO DITE.
KETO RRJETA MUNDE TE MONTOHEN EDHE NE ROLETAT E JASHTME PA PROBLEM.
Ju ofrojm edhe roleta te jashtme klasike nga alumini dhe plastika me qmim te voliitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim