Dyer te brendshme te baneses

60 EUR

Shitet nga: Visar 11 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kater dyer te perdorura 5 vite. Tri jane te djathta dhe nje e majte. Qmimi per nje dere 60 euro. Shif foton per gjendjen e tyre.
Leaflet
Në fillim