ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Modern Roleta Dje 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren

Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI
Roletat punohen sipas masave te dritares.

Me garancion deri ne 5vjet, cilesi e lart, çmimet me te lira ne treg!

Keto roleta sherbejn per ndalimin e drites pra erresimin total te dhomes, mbrojtjes nga Dielli, ndalon te ftoftit deri ne 20% si dhe zvoglon zhurmen.
Njoftojm diasporen se munden me porosit roleta pa qen prezent, dhe se garantojm ne kualitetin tone.


Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta numra kontaktues:
044-200-070.
045-661-844 (viber, whatt's app)./
049-401-904
https://www.facebook.com/roleta.bliri

roleta bliri roleta rileta rolleta blini bliri der dritare dyer dhe dritare plastik alumin rolo plast roletne roletne perjashta te jashtme euro roleta golf passat perde veneciane zhelozi etj roletne euro plast everest rolo plast shutter blinds
Modern Roleta
044200070
Leaflet
Në fillim