GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

0 EUR

Shitet nga: German Tore Sot 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Zveçan

NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell me trashesi 45mm po ashtu së shpejti mund të gjeni panell 60mm për dyer për garazha dhe dyer industriale. NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer kundër zjarrit. dyer për shkolla.spitale etj me 25 vite garancion. NTP'GERMAN TORE' Ofron motorra për dyer të oborrit të gjitha produktet tona janë prodhim Gjermanë NOVOFERM. Sallonet tona të shitjes gjinden vetëm në Prishtinë Kodra e Trimave mbi stacionin policor.
044 163 337 - 045 338 157
Ose VIBER
+377 44 163 337 - +383 45 338 157
KUJDES NGA FIRMAT E IMITUARA
Kërkoni GERMAN TORE për kualitet dhe cilesi Gjermane.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione