Tushkabin

500 EUR

Shitet nga: Valoni 27 Maj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Tushkabina është ne gjendje te rregullt ajo permban:Muzik,drita dhe dekorime,thithse avulli ajo ka dhe tri lloje te tushit gjithashtu ka dhe masazh
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione