Lule fokus

300 EUR

Shitet nga: Lule 11 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim lunen fokus esht shum e mir dhe e gjat rreth dy metra na knraktoni ne nr 045513732 kontakt edhe ne viber
Leaflet
Në fillim