Mazidolla dekorues (pisha) 1.5 euro copa

Shitet nga: Meti 12 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim mazidolla dekorues (pisha), poashtu perdoren edhe per muri te gjalle.
Gjatesia e tyre eshte 1m, ngjyren e mbajn te gjelbert si vere ashtu edhe n'dimer, shum te hjeshum per oborre.
Ne e bejm edhe transportin. Qmimi 1.5 euro per cope . tel. 044 471 193 dhe 049 471 193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim