Mazidolla dekorues (pisha) 1.5 euro copa

0 EUR

Shitet nga: Meti 12 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shesim mazidolla dekorues (pisha), poashtu perdoren edhe per muri te gjalle.
Gjatesia e tyre eshte 1m, ngjyren e mbajn te gjelbert si vere ashtu edhe n'dimer, shum te hjeshum per oborre.
Ne e bejm edhe transportin. Qmimi 1.5 euro per cope . tel. 044 471 193 dhe 049 471 193
Leaflet
Në fillim