Shemshira

0 EUR

Shitet nga: Naimi 22 Gush 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shiten me shumic dhe pakic shemshira(buxus) 3 ,4 dhe 5 vjeqar,qmimet (2,3 DHE 5 EURO PER COP) si dhe ofrojm mbjelljen e tyre ne shtepin tuaj
Leaflet
Në fillim