Shitet

Shitet nga: afrim Dje 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet nje lule shum e mire siq po doket edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim