Lule

Shitet nga: pleurat 11 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lule e cila eshte mirembajtur tash e dy vite e gjate perafersisht 2.3m . Te interesuarit mund te kontaktojne ne viber ne kete numer per foto te tjera dhe per cmimin 045 55 60 70
Leaflet
Në fillim