Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

599 EUR

68 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shpallja e kompanisë Shitet nga: fer dizajn Sot 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 68 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Besianë
Pajisje
Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit .
fer dizajn
049494030
Leaflet
Në fillim