Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989

770 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 22:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989  044/222-451 840 EUR
Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989 840 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989 970 EUR
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Kuzhina moderne me porosi vib+38344 799-989 -
Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989  550 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura 699 EUR
Dhoma Gjumi viber +38344799-989 770 EUR
Në fillim