Kuzhina,Dhoma Gjumi Dhoma Dite,vib +38344 799-989

999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 23:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kuzhina me porosi viber +38344 799-989 0 EUR
Kuzhina me porosi viber +38344 799-989 0 EUR
Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi 0 EUR
Dhoma gjumi kuzhina me porosi viber +38344 799-989 599 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Dardanë
Dhoma Gjumi ,Dhoma Dite Kuzhina me Porosi, transportin matjen si dhe montimin ne ter teritorin e Kosoves. Kuzhinat jon me material MDF Glas 100% shkelqim si dhe Mat,mekanizmat dtc Kav dhe Glate me omertizer -Ngadalsues. Metra e Kuzhinav Standarde me Ket lloj mekanizmash esht 260€ Per me shume Kontakto ne 049/494-030 si dhe Viber +383 44 799-989. Falemnderit per Mirekuptim Mobileria Fer-Dizajn
Fer Dizajn
  Online
049494030
Leaflet
dhoma Gjumi 599 EUR
Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989 599 EUR
Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344/799-989 550 EUR
Dhoma Gjumi Modele tè Reja.vib+383/44-799-989 599 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione