Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989

799 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 07:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Deçan
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi. 0 EUR
Dhoma Gjumi Modele tè Reja 599 EUR
Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989 550 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989 1 200 EUR
Në fillim