Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 14:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Deçan
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Dhoma gjumi-Fjetje me porosi vib+38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi modele te reja viber +38344 799-989 990 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989 970 EUR
Kuzhina modele te reja vib+38344 799-989 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione