Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989

770 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 23:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kuzhina me porosi vib+38344/799-989 -
Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989 1 000 EUR
Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989 990 EUR
Dhoma Gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989 599 EUR
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi viber +38344799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989 550 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989 970 EUR
Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989 1 300 EUR
Në fillim