Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 08:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi-Fjetje me porosi vib+38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura Vib+38344 799-989 599 EUR
Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989 550 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989 550 EUR
Në fillim