Prodhim i mobiljev me shumic dhe pakic

250 EUR

Shitet nga: Vigan 16 Mar 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes dhome per femi komplet 250€ vetem shtrati 90€ po ashtu punojm dhe sipas porosis.Ju mir presim Mob Sarai,kontakt +37744/864-997
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione