AKSION - KREVETA NGA 60EURO ME DYSHEK DHE ME TANSPORT GRATIS

60 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adonis 14 Pri 07:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Punojm kreveta gjumi nga 60euro 70€ 80€ punojm dhe sipas porosis ,
Krevet - Separe - ulse per ballkon nga 170euro kompleti
separe 2+2+1+1+tavolin 170euro te gjitha ngjyrat aktive


---tags
Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat, sprinter, crafter, kombi, kamionet, kamion
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa ,Iphone,Banes.
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA LUPO pun Shpk ekip rent renta a car kerre rrethoj pem shes Blej Audi A 2, Audi A 3, Audi A 4, A1, A2, A3, A4, Q5, Q3, Q7, BMW 1, 3, 5, 7, BMW X3, X5, X6, Passat 3C, CC, Golf 4, Golf 5, Golf 6, Golf 7 VI, VII, Tiguan, Touran 7 ulese, Peugeot Citroen, Smart, Mercedes, abs, shirit, pvc, makina,mobilje, makine per mobilje, makina per mobile, prodhim i mobileve, prodhim i mobiljeve, sharra automatike, sharra manuale, sharra, cirkullar, sharra, sharre, sharr, makina te prerjes, makina per prerje, maqina, kanterice, furnir, cnc, holzma, giben, panhans, scheer, scm, brandt, holzher, biesse, ott, mayer, maqina, sharr, morbidelli, akron, shpim, blum, prodhim, me dy teha, homag, maqina per mobilje, kanteri, kanteric, abs, granula
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione