Krevet Kauq ortopedik 2 cope

150 EUR

Shitet nga: Albert 28 Maj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
2 Kreveta/kauqa ortopedik. Jane ne gjendje te rregullt per qendrim ditor gjithashtu mund dhe te shtrihen qe te flihet ne to

Te dy kan vlere totale 150euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione