NTP BALAJ-M

Shitet nga: Ali 11 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Bejm prodhimin e shtretrve nga druri te dimensionev te ndryshme si per te rritur ashtu edh per femi prodhimet tona mund ti gjeni ne Elkos centr ne pej si dhe ne isniq-Decan
Leaflet
Në fillim