Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989

Shitet nga: Enis Sot 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 78 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim