Pranojm nje vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 13:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kuzhina me porosi viber +38344 799-989 0 EUR
Kuzhina me porosi vib+38344/799-989 599 EUR
Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite vib+38344799-989 999 EUR
Dhoma gjumi, kuzhina dhoma per femij me porosi 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gjakovë
Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi, transportin matjen si dhe montimin ne ter teritorin e Kosoves. Kuzhinat jon me material MDF Glas 100% shkelqim si dhe Mat,mekanizmat dtc Kav dhe Glate me omertizer -Ngadalsues. Per me shume Kontakto ne 049/494-030 si dhe Viber +383 44 799-989. Falemnderit per Mirekuptim Mobileria Fer-Dizajn.
Fer Dizajn
  Online
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib+38344 799-989 599 EUR
 Kuzhina  me porosi 0 EUR
Dhoma Gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989 599 EUR
Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989 990 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione