Zbritje dhoma gjumi porosi online +38344152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN Sot 19:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 63 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma gjumi me dyshek ortopedik, transporti ne Kosove dhe Zvicer porosit online ne viber
+38344152077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim