Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

690 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 17:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi 550 EUR
Dhoma Gjumi Modele tè Reja 1 550 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989 1 550 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi viber  +38344 799-989 1 200 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gjilan
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989 1 200 EUR
Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989 0 EUR
Kuzhina moderne me porosi vib+38344 799-989 0 EUR
Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989 870 EUR
Në fillim