Dhome e fjetjes

400 EUR

Shitet nga: Merita 27 Korr 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet dhoma e fjetjes komplet.
Shtrati ,
Dy komodina,
Ormani/dollapi dhe
Pasqyre me sirtare.
Leaflet
Në fillim